Obrázek Zobrazit větší

DĚTSKÉ ŘEZY směs bez lepku 290g Labeta

601732

Nový produkt

Směs na přípravu bezlepkových míša řezů, které děti tak milují.
Výrobek bez lepku.

Více informací

43,00 Kč s DPH
100g = 14.83

Více informací

Směs na přípravu dětských řezů pro bezlepkovou dietu.

Balení obsahuje
90 g směsi na krém, 200 g směsi na korpus.

K tomu přidáte
2 vejce, 90 g změklého másla, 200 ml smetany ke šlehání, 200 g pomazánkového másla (z poloviny můžeme nahradit tvarohem), 250 ml vlažného mléka.

Návod k použití:
Korpus: měs na korpus, 2 vejce, 90 g hodně změklého másla a 250 ml vlažného mléka šleháme elektrickým šlehačem cca 2–3 minuty do hladkého těsta. Těsto rozetřeme do stejnoměrné vrstvy na plech vyložený pečícím papírem nebo vymazaný a bezlepkovou moukou vysypaný plech. Pečeme v předehřáté troubě při 180 °C cca 10 minut. Po zchladnutí rozkrojíme na dva stejné díly.

Krém: Do téměř vyšlehané smetany nasypeme směs a šleháme do husté hmoty. Přidáme pomazánkové máslo (s tvarohem) a důkladně jej zašleháme. Krém rozetřeme na jeden díl upečeného korpusu a druhý díl položíme na krém. Necháme v lednici minimálně 2 hodiny ztuhnout. Řezy lze polít čokoládovou polevou, ozdobit šlehačkou, čerstvým ovocem, nebo si je mohou dozdobit děti dle vlastní fantazie.

Složení
cukr, kukuřičná mouka, rýžová mouka, kukuřičný škrob, bramborový škrob, kakao, modifikovaný kukuřičný škrob, kypřicí látky (difosforečnany, uhličitany sodné), zahušťovadla (xanthan, karubin), jedlá sůl, aroma.